Satın Alma Danışmanlığı

Bir  bileni  arıyorsanız,  biz  buradayız..”

Siz işinize odaklanırken biz de ihtiyacınız olan tüm uygulama, hizmet ve donanım satın alma işlerini çözüyoruz. Teknolojinin dünya üzerinde en hızlı gelişen alan olduğunun bilinciyle hareket ederek satın alma hizmetimizin merkezine geleceği koyuyoruz.

İhtiyacınızı dinleyip anladıktan sonra profesyonel kadromuz ile sizinle fiyat / performans karşılaştırmalı bir rapor paylaşıyor veya isteğinize göre sunum yaparak anlatıyoruz. Sonrasında ürünün satın almasından kurulumuna kadar tüm konularda destek veriyoruz.

PC / Notebook / MacBook / Tablet

Hangi marka, model veya özellikler konusunda kararsız kaldığınızda biz yanınızdayız. Sizi dinleyip ihtiyacınızı anlamamız yeterli. Bütçenize ve isteklerinize en uygun marka, model ve ürünü sizin için biz buluyor ve öneriyoruz. Arada kaldığınız seçeneklerde karar vermenizde yol gösterici oluyoruz.

TV, Görüntü ve Ses Sistemleri

Evinizin ve ofisinizin mekan tasarımını göz önünde bulundurarak sizin için en uygun TV, Görüntü, Projeksiyon ve Ses sistemlerini belirliyoruz. Her marka ve modelin sahip olduğu binlerce farklı özelliği farklı açılardan düşünerek birbiriyle en uyumlu çalışan modelleri içeren bir çözüm hazırlıyor ve size sunuyoruz.

Apple TV & Home, Amazon TV, Xiaomi, Samsung, LG, Philips gibi öncü markaların yeni nesil teknoloji ürünlerini birbirleriyle entegre ve uyumlu çalışacak şekilde kurarak sizin tek tuşla keyfinize bakmanızı sağlıyoruz.

Yazılım ve Hizmet Satın Alması

İçinde bulunduğunuz durumu çözecek ve sektörel rekabette sizi öne geçirecek yazılım çözümlerini veya hizmet alımlarını bize danışmadan yapmayın. Kendinizi ve şirketinizi bize biraz tanıtmanız yeterli. Fayda / Maliyet analizinizi yaparak Fiyat / Performans ilkesine sadık bir şekilde en uygun çözümleri sizin için biz bulalım.