Bilgi Teknolojileri

” Zamanınız  sizin,  teknoloji  bizim  işimiz.”

Bilgi Teknolojileri konusunda desteğe ihtiyacı olan bireylerin ve KOBİ’lerin yanındayız.

Şirket kurulumu aşamasında ihtiyacınız olan kuruluş desteğini profesyonel kadromuz ile sizlere sunuyoruz. Ofis içi bilgisayar ve ağ kurulumu, sunucu kurulumu, ihtiyaca yönelik uygulama çözümleri, siber güvenlik çözümleri, kurumsal web sitenizin hayata geçirilmesi ve satın alma danışmanlığı ve konularında projelendirmeler yapmaktayız.

Ayrıca kişilere ve firmalara özel bakım anlaşmaları ile her an 7/24 destek alabileceğiniz güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Danışmanlık hizmetlerimiz proje veya adam/gün olarak sunulmakta ve fiyatlandırılmaktadır.

Sunucu Kurulumu

Şirketinizin işlerini devam ettirebilmesi için gereken tüm Windows / Unix sunucu kurulumlarını fiziksel veya sanal ayrımı olmaksızın kuruyor, uygulamalarınız için sağlam bir altyapı hazırlıyoruz. Ayrıca Microsoft ürün ailesi ile ilgili danışmanlık bizim uzmanlık alanımız. (Office 365, Exchange, SCCM, SCOM, MS SQL Server vs.)

KOBİ’ler için Bilgisayar / Ağ / Ofis Kurulumu

Şirketinizin kurulum aşamasında ihtiyacınız olan bilgisayar kurulumları, ofis içi kablolu, kablosuz ağ kurulumu ve diğer çevre donanımlarını anahtar teslim kurarak sizin sadece işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Siber Güvenlik Danışmanlığı

Son dönemin yükselen trendi siber güvenlik artık şirketler için olmazsa olmaz bir hizmet. Şirketinizin kapısını açık bırakıp evinize gitmediğiniz gibi artık güvenlik hizmeti almadan iş hayatına devam etmek de imkansız oluyor. Gartner’ın araştırmalarına göre siber güvenlik tehditleri her yıl dörde katlanarak artıyor ve olası bir veri ihlali, şifrelerin çalınması gibi durumlar şirketlere hem maddi olarak hem de itibar kaybı olarak geri dönüyor.

Web Site Tasarımı ve Sosyal Medya Danışmanlığı

Yeni dünyanın kartviziti artık web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız. Günümüzde insanlar aradıkları ürüne ve hizmete Google üzerinden veya sosyal medya uygulamaları üzerinden arama yaparak ulaşıyorlar. Böylesine dijital bir dünyada rekabetçi kalmanız için sizin de arama sonuçlarında her zaman en üstlerde yer almanız gerekli. Teknohelp’in uzman ekibinden alacağınız web tasarım ve sosyal medya danışmanlığı sayesinde sektörünüzde bilinir bir isim olacak, arama moturu optimizasyonu hizmetimizle (SEO) her zaman üst sıralarda yer alacaksınız.