Akıllı Ev Teknolojileri

“Siz  takılmayın,  biz  çözeriz. “

Artık akıllı olan tek şey cep telefonları değil. Evlerimiz de bir o kadar akıllı. Kendinizi en huzurlu hissettiğiniz yerde hayatınızın da bir o kadar pratik ve kolay olmasını hedefliyoruz. Yaptığımız keşiflerle evinize özel akıllı ev çözümlerini size sunuyor ve beğendiğiniz ürünlerin kurulumunu ve konumlandırmasını yapıyoruz. 

Evinizde doğru ürünleri doğru yerde konumlandırarak kablosuz internetin katlar arasında bile maksimum sinyal seviyesinde olması, enerji tasarrufu moduna sahip uzaktan kumanda edilebilen akıllı aydınlatma sistemleri, istediğiniz zaman çalışan akıllı beyaz eşyalar, hijyeni ön plana çıkaran otomatik açılır kapılar ve çöp kutuları gibi ürünler ile her konuda çözümlerimizle yanınızdayız.

 

enerji tasarrufu moduna sahip uzaktan kumanda edilebilen akıllı aydınlatma sistemleri, istediğiniz zaman çalışan akıllı beyaz eşyalar, hijyeni ön plana çıkaran otomatik açılır kapılar ve çöp kutuları gibi ürünler ile her konuda çözümlerimizle yanınızdayız.

Evinizde belki de en çok zaman geçirdiğiniz ve kendinizi en iyi hissettiğiniz yer kendi odanız. Akıllı ve teknolojik oda tasarımları, çok monitörlü kişisel bilgisayar masası tasarımı, özel oyun odası tasarımı ve kurulumları gerçekleştiriyoruz.

 

Multimedia Sistemleri

Kablosuz ve uzaktan cep telefonu ile yönetilebilen yeni nesil görüntü ve ses sistemlerini evinize kurarak sizi eski karmaşık yapılardan kurtaracağız. Size de uçtan uca otomasyon sayesinde tek tuşla bütün multimedia cihazlarınızı tek bir uygulama ile yönetmenin keyfini sürmek kalacak.

Akıllı Lambalar, Beyaz Eşyalar ve Perdeler

Evinizi kontrol etmek için evde olmanız şart değil. Evinizin lambalarını evde olmadan da kontrol edebilir, kombinizi, klimanızı istediğiniz dereceye ayarlayabilir, istediğiniz saatte kapatabilir, perde ve jaluzilerinizi de aynı şekilde uzaktan istediğiniz gibi kontrol edebilir, gün ışığının durumuna göre programlayabilirsiniz.

Akıllı Güvenlik Sistemleri

Ailenizin ve evinizin güvenliği her şeyin önünde. Bunun farkındayız. İnternet üzerinden kontrol edilebilen IP kameralar, ısıya duyarlı termal kameralar, hareket sensörleri, gaz dedektörleri, su dedektörleri gibi akıllı güvenlik teknolojileri sayesinde evinizde olan bitenden anında haberdar olmanızı sağlıyor ve sizi her daim bilgilendiriyoruz.