Mobil Teknolojiler

“Siz  neredeyseniz  biz  oradayiz.”

Mobil teknolojiler artık hayatımızın en büyük parçası. Nereye gidersek gidelim her an yanımızda ve çevremizdeler. İstediğiniz her an siz nerede olursanız olun yanınızda olan bir hizmet almak istemez misiniz?

Alanında yirmi yıldan fazladır mobil teknolojiler ile ilgili destek veren ve ürün geliştiren uzman kadromuz sayesinde sorunlara ve taleplere hızlıca çözüm bulup Türkiye’nin en kaliteli ve sonuç odaklı desteğini vermeyi taahhüt ediyoruz.

Yerinde VIP Destek

Bulunduğunuz lokasyonda akıllı cihazınız ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Eski telefonunuzdan yeni telefonunuza veri transferi yapıyor, her model ve marka arasında tüm WhatsApp yedeklerini, konuşmaları ve diğer tüm uygulamaların yedeklerini taşıyabiliyoruz.

Akıllı Telefonlar ve Tabletler

Akıllı cihazınız ile ilgili aklınıza gelen her türlü konuda yanınızdayız. Kurumsal mail kurulumu, rehber ve takvim sorunları, veri kurtarma ve koruma gibi konular uzmanlık alanımızda olup bunlar dışında kişiye ve ihtiyaca özel çözümler de sağlamaktayız.

Mobil Cihaz Eğitimleri

Telefonunuza hakim olduğunuzu düşünüyorsunuz belki ama gerçekte öyle mi? Dünya genelinde yapılan araştırmalara göre akıllı telefon kullanıcıları telefonlarına sadece %35 oranında hakimler. Akıllı cep telefonlarımızın pek çok özelliği olmasına rağmen bu özelliklerin çoğunu kullanmıyoruz çünkü farkında bile değiliz. Bireylere ve kurumlara özel profesyonel bir mobil cihaz eğitimi sağlıyoruz.

Giyilebilir Teknolojiler

Akıllı saatler de akıllı cep telefonları kadar hayatımızın bir parçası haline geldiler. Akıllı saat, akıllı ayakkabı, kablosuz kulaklık ve kablosuz giyim teknolojileri konusunda tüm kurulum, eşleştirme ve entegrasyon konularında hizmet vermekteyiz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Kendi alanlarında uzman mobil yazılımcı kadromuz ile işletmenize özel Android ve iOS uygulama geliştirmekteyiz. Özellikle KOBİ’lerimizin büyük çoğunluğunda kurumlarına özel mobil uygulamalarının olmamasının kendilerini rekabette geri kalmalarına engel olmayı hedefliyoruz.